Podsumowanie – 4 urodziny bloga health-fit-life.pl !

Kiedy 1 marca 2017 roku upubliczniłam jeden ze swoich pierwszych postów na blogu nie wiedziałam o blogowaniu zbyt wiele, nie wiedziałam też gdzie mnie to zaprowadzi. Wiedziałam tylko to, że chcę pisać, tworzyć zdrowe przepisy – głównie na FIT słodkości oraz motywować, inspirować i wspierać. Podsumowując te cztery lata działalności bloga mogę śmiało powiedzieć, że nauczyłam się bardzo dużo zarówno o blogowaniu jak i o sobie. Jestem wdzięczna za to gdzie jestem ale z drugiej strony wiem, że mogę jeszcze więcej. Przynajmniej na razie pomysłów mi nie brakuje!

Trochę statystyk

Wiem, że liczby nie wszystkich mogą interesować ale w podsumowaniu chyba są jednak trochę ważne. Do tej pory bloga odwiedziło ponad kilka milionów osób. Miesięcznie zagląda na niego 20-30 tysięcy osób. Oprócz blogowania działam także w mediach społecznościowych. Na Instagramie zgromadziłam ponad 16 tysięcy obserwujących a na Facebooku ponad 3 tysiące. Do tej pory opublikowałam ponad 290 przepisów na zdrowe dania – głównie FIT słodkości. Oprócz tego na moim blogu pojawiały się liczne posty motywujące z zakresu dietetyki oraz diet coachingu.

Top 5  – przepisy na blogu

Poznajcie 5 topowych przepisów, które cieszyły się największą popularnością czytelników bloga!

1 – FIT Tort Snikers – bez mąki i białego cukru

2 – FIT Sernik na zimno – Strawberry Cheesecake

3 – Pełnoziarniste rogaliki z powidłami

4 – FIT Kopiec Kreta – bez glutenu

5 – Kokosowy sernik Bounty

Jeszcze więcej zdrowych przepisów

Prowadzenie bloga to jeden z elementów mojej pracy. Pomysłów na przepisy mam tyle, że zebrałam je w kilku ebookach oraz książkach, które sama napisałam i wydałam. Do tej pory napisałam 6 ebooków oraz wydałam 2 książki.

Wszystkie moje ebooki
Wydane książki (książka “Prościej się nie da! została wydana także w formie ebooka

Z okazji urodzin przygotowałam na nie specjalną promocyjną cenę przy zakupie całego pakietu – to aż 50% taniej! Promocja trwa do końca miesiąca (marca 2021).

Co dalej?

Każdego dnia staram się by blog inspirował i zachęcał do przygotowywania FIT słodkości. Plany na dalszy rozwój i tworzenie nowych treści są duże ale czas i życie je zweryfikuje. Na ten rok zaplanowałam premiery dwóch książek – „ 185 gotowych jadłospisów: wiosna –lato” oraz „185 jadłospisów: jesień – zima”. Oprócz tego planuję pewne projekty związane z diet coachingiem, który stał się moją pasją i połączeniem tego co lubię najbardziej: zdrowe podejście do życia, zdrowe gotowanie i świadome odchudzanie.

Jeśli zaglądasz na bloga, zostaw po sobie znak – Twój komentarz pod tym zdjęciem jest dla mnie szczególnie ważny!

Pozdrawiam!

Polecane

Dodaj komentarz