Przykładowy jadłospis na 7 dni – 1600 kcal

Witajcie

w Nowym Roku! Jeśli na ten rok postanowiliście zadbać o siebie i swoją dietę to mam nadzieję, że ja i moje przepisy Wam w tym pomogą;) Bo zmiana odżywiania wcale nie musi być czymś strasznym i ograniczającym. Nie musisz wyzbywać się wszystkiego co lubisz. Wychodzę z założenia, że wszystko jest dla ludzi tylko trzeba umieć z tego korzystać. Podobnie jest naszą dietą – może być smaczna i bazująca na łatwo dostępnych produktach. A i coś słodkiego od czasu do czasu nie zaszkodzi – może jakieś FIT ciacho? Na moim blogu trochę ich tutaj znajdziesz:) W poprzednich postach publikowałam zdrowe jadłospisy o kalorycznościach – 1500 kcal, 1700 kcal oraz 2000 kcal. Dzisiaj przygotowałam dla Was przykładowy jadłospis 1600 kcal.

Wszystkie posiłki pochodzą z moich ebooków: „165 zdrowych przepisów” oraz najnowszego „150 zdrowych przepisów: edycja jesienno-zimowa”. A jeśli masz ochotę na odrobinę słodkości to mam dla Ciebie także ebook „Domowe FIT Desery”. To razem ponad 300 przepisów! Są wśród nich opcje: bez glutenu, bez laktozy czy wegańskie – każdy znajdzie coś dla siebie! Dodatkowo każdy pakiet ebooków lub ebook „ 150 zdrowych przepisów: edycja jesienno-zimowa” możesz kupić z jadłospisem na MIESIĄC o trzech kalorycznościach do wyboru: 1500-1600 kcal, 1700-1800 kcal lub 1900-2000 kcal (przy zakupie pakietu napisz do mnie wiadomości lub uwagę w zamówieniu który jadłospis wybierasz dla siebie! A jeśli nie wiesz jaką kaloryczność wybrać – napisz do mnie wiadomość a podpowiem Ci jaką wybrać!

Wszystkie przepisy są bardzo łatwe do przygotowania i nie zajmują dużo czasu. Większość z nich możesz spokojnie zapakować i zabrać ze sobą do pracy czy szkoły. Mam nadzieje, że takie posiłki przekonują Was, że zdrowe gotowanie jest bardzo różnorodne i niezbyt wymagające.

Koniecznie dajcie znać w komentarzu jakie inne jadłospisy przygotować: bez glutenu, bez laktozy…?

Smacznego!

Polecane

Dodaj komentarz