Letni jadłospis bez gotowania na 3 dni !

Przed nami dwa wakacyjne miesiące – miejmy nadzieję, że będą to bardzo letnie i słoneczne dni! Kiedy żar leje się z nieba najchętniej spędzilibyśmy całe dnie nad wodą lub w basenie. W takie dni stanie przy garnkach w kuchni nie jest wymarzoną czynnością dla wielu z nas ale jeść coś trzeba. Zamiast sięgać po niezdrowe gotowce ze sklepów czy fast foodów możesz przygotować proste posiłki – bez gotowania. Dlatego przygotowałam dla Was prosty przykładowy zdrowy jadłospis na 3 dni – bez gotowania!

Wszystkie przepisy pochodzą z mojego najnowszego ebooka z przepisami na sezon wiosenno-letni, który możesz kupić tutaj. W ebooku jest aż 150 przepisów na letnie dania oraz jadłospisy na miesiąc w trzech wersjach kalorycznych (wszystkie znajdziesz w jednym ebooku bez konieczności wybierania jednego!).

A teraz poznaj zdrowy przykładowy jadłospis na 3 dni bez gotowania!

Pobierz ten jadłospis w pdf – tutaj.

Smacznego!

Polecane

2 Comments

  1. O tak, idealne przepisy na tę pogodę. Człowiek po prostu nie ma sił ani ochoty godzinami stać przy garach, kiedy za oknem taka piękna pogoda!

  2. Czasami jak są mega upały to nawet się nie chce jeść nic na ciepło. Takie letnie jadłospisy to strzał w dziesiątkę. Przyda się chyba też wszystkim zabieganym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *