Wydałam Ebooka ze zdrowymi deserami!

I to i on – efekt mojej kilku miesięcznej pracy, mnóstwa prób i czasu spędzonego na tworzeniu, robieniu zdjęć, opisywaniu a później składaniu wszystkiego w jedną całość – Ebook „Domowe Fit desery”. Już jest do kupienia w zakładce Sklep na moim blogu czyli tutaj – https://health-fit-life.pl/sklep

Pomysł na zrobienia ebooka zrodził się jesienią zeszłego roku. Zaczęło się od spisywania pomysłów. Chciałam żeby większość przepisów była zupełnie nowa i niepublikowana na blogu. Chciałam, żebyście widzieli że kupując go dostajecie coś co nie widział dotąd nikt inny. Samo zaplanowanie przepisów zajęło mi trochę czasu ale zdecydowanie więcej energii pochłonęło ich przygotowanie i zrobienie zdjęć. Nie wszystko wyszło od razu tak jak chciałam dlatego czasami na jednej próbie się nie kończyło. Chciałam mieć pewność, że przygotowane desery zawsze będą udane i smaczne. Dlatego dzisiaj mogę oddać w Wasze ręce 30 przepisów na pyszne domowe desery, które są proste i w większości szybkie do przygotowania. Najczęściej na przygotowanie przepisu nie potrzeba więcej niż 10-15 minut. Kilka przepisów jest bardziej wymagających ale wcale nieskomplikowanych! Ponadto każdy przepis został opatrzony informacją o kaloryczności oraz czasie przygotowania.

Wszystkie przepisy można zrobić z łatwo dostępnych składników. Wszystkie przepisy zostały przetestowane nie tylko przeze mnie ale i moich najbliższych – test smaku i jakości zdały pozytywnie;)

Co znajdziesz w ebooku?

Ebook to 30 autorskich deserów na zdrowe i domowe desery. Zazwyczaj do zrobienia w jednym kubeczku. Znajdziesz między innymi przepisy na: Tiramisu, Krem sułtański czy domowe budynie oraz galaretki. Oprócz tego jest kilka pomysłów na praliny oraz batoniki czy babeczki. Dokładny spis treści znajdziesz poniżej.

Deser na diecie?

To pytanie nad którym zastanawia się chyba każdy kto chce schudnąć. Czy będąc na diecie można jeść desery? Według mnie oczywiście, że tak! Sama schudłam 27 kilogramów o czym możecie poczytać więcej tutaj – Od zera do trenera . I przez cały czas jakieś słodkości zawsze mi towarzyszyły. Osobiście, nigdy nie byłam zwolenniczką bardzo restrykcyjnych diet i wyrzekania się wszystkiego. Zawsze uważałam, że dieta powinna być dostosowana do nas a nie na odwrót. To my mamy się z nią dobrze czuć – w przeciwnym razie efekt jo-jo murowany. Dlatego przygotowałam tego ebooka z myślą o tym, by Ci którzy chcą schudnąć mogli na diecie też zjeść deser. Oczywiście wszystko w ramach zdrowego rozsądku bo nasza dieta powinna być zróżnicowana i zbilansowana. Jeśli wszystko jest odpowiednio dobrane to zdrowy deser Ci zaszkodzi.

Jeśli zdecydowałeś/aś się na zakup ebooka to dziękuję Ci z całego serca! W jego przygotowanie włożyłam sporo pracy i energii. Całość od początku do końca przygotowałam sama! Kupując tego ebooka wspierasz rozwój mojego bloga i dodajesz motywacji do pracy na kolejnymi zdrowymi deserami oraz innymi daniami! Dziękuję!

Polecane

Dodaj komentarz