Zdrowe desery do 200 kcal – zgarnij mini ebook !

Witajcie, chyba każdy z nas ma czasami ochotę na mały słodki deserek do kawy lub herbaty. Będąc na diecie także możemy sobie na niego pozwolić! Ważne jednak by zachować umiar i zjeść rzeczywiście coś małego. Na moim blogu znajdziecie mnóstwo deserów i propozycji na ciasta w wersji FIT od tych większym na różne okazje po te mniejsze do zjedzenia na raz. I w końcu nadszedł ten moment kiedy te wszystkie moje przepisy (a w sumie to wybrana część z nich) doczeka się wydania ich w wersji papierowej! Tak, tak! Właśnie powstaje moja pierwsza papierowa książka z przepisami na „FIT Desery: Ciasta i torty”. Premiera będzie miała miejsce już 24 lipca! Książka będzie w edycji limitowanej co oznacza, że będzie jej tylko określona ilość (w wersji papierowej ponieważ będzie jej także elektroniczna wersja, która będzie nielimitowana).

Dlatego serdecznie zapraszam do zapisania się na listę oczekujących by jako pierwszy/a dostać informacje o dostępności książki. Oprócz tego zaraz po zapisie otrzymujesz mini ebook z przepisami na tytułowe „Zdrowe desery do 200 kcal”.

Zapisz się tutaj:

Zapis – książka health-fit-life.pl

Co znajdzie się w książce?

W książce znajdą się przepisy na ciasta i torty oraz świąteczne wypieki – zarówno na Boże Narodzenie jak i Wielkanoc. Wśród nich znajdą się propozycje na ciasta/desery: bez glutenu, bez laktozy, wegańskie a wszystkie bez białego cukru oraz bez białej pszennej mąki. Przepisy zostały podzielone na  kategorii:

  • serniki
  • torty
  • różne pyszności
  • Boże Narodzenie
  • Wielkanoc

Każdy przepis posiada informacje o kaloryczności oraz wartościach odżywczych całego deseru a także zdjęcie poglądowe jak wygląda deser po wykonaniu.

Oprócz tego będzie także rozdział o przygotowywaniu zdrowych słodkości w domu czyli: moje zasady robienia zdrowych deserów, gadżety, które przydadzą się do tworzenia FIT słodkości oraz rozdział na temat tego jak jeść słodycze i nie tyć (Tak! To jest możliwe – oczywiście mowa tutaj o zdrowych słodkościach:)) a także całą listę zamienników, dzięki którym domowe wypieki staną się zdrowsze.

Książka będzie kolorowo ilustrowana i zapewne spodoba się nie jednemu FIT łasuchowi! Ja już czekam na nią z niecierpliwością! Mam nadzieję, że i Wam się spodoba!

Polecane

Dodaj komentarz